> Televisions Panasonic TX-50DXM710
Click to enlarge
Panasonic TX-50DXM710
Other names:
TX50DXM710
Features
Typical power consumption:
88 W
Standby power consumption:
0.5 W
Energy Efficiency Class:
A
HDMI:
3
USB:
Yes
Resolution:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Smart TV:
Yes
Ethernet:
Size:
50"
Refresh rate:
1600 Hz.