> Televisions Philips 32PHH4100
Televisions Philips 32PHH4100
Click to enlarge
Philips 32PHH4100
Features
Standby power consumption:
0,3 W
Energy Efficiency Class:
A+
HDMI:
Yes
USB:
Yes
Size:
32 "
Refresh rate:
50 Hz