Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LE22A650A1/XUA
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LE22A650A1/XUA
Remote control for LE22A650A1/XUA
Reference: LE22A650A1/XUA
Other names: LE22A650A1XUA
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LE 22 A 650 A 1/XUA
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.