Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LE40A446T2W/XXE
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LE40A446T2W/XXE
Remote control for LE40A446T2W/XXE
Reference: LE40A446T2W/XXE
Other names: LE40A446T2WXXE
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LE 40 A 446 T 2 W/XXE
Samsung LE40A446T2W/XXE
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.