Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung WS28V53V
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung WS28V53V
Remote control for WS28V53V
Reference: WS28V53V
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung WS 28 V 53 V
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.