> Televisions Samsung UE78JS9505
Televisions Samsung UE78JS9505
Click to enlarge
Samsung UE78JS9505
Features
Typical power consumption:
217 W
Standby power consumption:
0,3 W
Energy Efficiency Class:
A
HDMI:
Yes
USB:
Yes
Smart TV:
Ethernet:
WiFi:
Size:
802.11ac
Size:
78 "
Subfield refresh rate:
200 Hz