> Televisions Samsung UE55JU6500
Televisions Samsung UE55JU6500
Click to enlarge
Samsung UE55JU6500
Features
Standby power consumption:
0,3 W
Energy Efficiency Class:
A+
HDMI:
Yes
USB:
Yes
Smart TV:
Ethernet:
WiFi:
Size:
55 "
Refresh rate:
100 Hz
Subfield refresh rate:
1 200 Hz