> Televisions Samsung UE55H8000
Televisions Samsung UE55H8000
Click to enlarge
Samsung UE55H8000
Features
Typical power consumption:
158 W
Standby power consumption:
0,3 W
Energy Efficiency Class:
A+
HDMI:
Yes
USB:
Yes
Smart TV:
Ethernet:
WiFi:
Size:
55 "
Refresh rate:
200 Hz
Subfield refresh rate:
1 000 Hz