> Televisions Samsung UE55KU6450
Televisions Samsung UE55KU6450
Click to enlarge
Samsung UE55KU6450
Features
Energy Efficiency Class:
A
USB:
Yes
Resolution:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Smart TV:
Yes
Bluetooth:
Ethernet:
WiFi:
Size:
55"
Refresh rate:
1500 Hz.
3D:
No
Sound Power:
20 W