> Televisions Samsung UE55MU7005
Televisions Samsung UE55MU7005
Click to enlarge
Samsung UE55MU7005
Features
Energy Efficiency Class:
A
HDMI:
Yes
USB:
Yes
Smart TV:
Bluetooth:
Ethernet:
WiFi:
Size:
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Size:
55 "
Refresh rate:
120 Hz
Subfield refresh rate:
200 Hz