Home > Brands > Remote controls LG > Remote control for LG 6710V00077V-LP
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for LG 6710V00077V-LP
Remote control for 6710V00077V-LP
Reference: 6710V00077V-LP
Other names: 6710V00077VLP
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: LG
Remote controls LG
Some of the models that use this remote are
LG 6710 V 00077 V-LP
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.